İstanbul Fatih Halı Yıkama Firması

İstanbul Fatih Halı Yıkama Firması

İstanbul Fatih halı yıkama firması arıyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Şimdi iletişime geçerek halılarınızı kusursuz temizlik ile buluşturun. Fatih Halı Yıkama Fabrikası hizmetinizde!

0212 657 0606

Kaliteli bir halı yıkama için gerekli olan tüm şartları mümkün mertebe yerine getiren firmamız bu hususta öncü kuruluşlardan birdir. Gerek tam otomatik halı yıkama makinemiz olsun gerek, toz alma makinemiz olsun teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Halı temizliğine büyük önem vermekteyiz. Çünkü halılar direkt de olsa dolaylı da olsa sağlığımızı etki eden eşyaların başında gelmektedir.

Geniş Servis Ağı

Firmamız halı yıkama fabrikamızda toplam 700 m2 gibi büyük bir alanda kurulmuştur ve mülkiyeti kendimize aittir. Fabrikamızda halı yıkamanın haricinde koltuk yıkama, perde temizleme ve kuru temizleme hizmetleri de mevcuttur. Servis sistemimiz ile Fatih ilçesi başta olmak üzere, Güngören, Bakırköy, Zeytinburnu ve Bayrampaşa ilçelerinde de hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak 1975 yılında kurduğumuz firmamızın siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin Fatih Hali yıkamadan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.

Yılların Tecrübesi

1970’lerde kuru temizleme hizmeti ile girdiğimiz temizlik sektörüne bu gün 4 ana başlık altında hizmet vermeye devam ediyoruz. Sadece iş yerimizde kuru temizleme yaptığımız günlerden, 5-6 ilçeye rahatlıkla hitap edebilen kurumsal bir firmaya dönüşmüş durumdayız.

Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Temizlik konusunda özellikle halı yıkama işinde firmamız diğer firmalara örnek olmakta ve İstanbul’un özellikle Avrupa yakasının bir çok ilçesine profesyonel temizlik anlayışı ile hizmet götürmektedir. Bu anlamda amacımız genel olarak geniş kitlelere hitap etmektir.

Har Halı Toz Çırpma Makinesinden Geçmektedir:

Halıları yıkamadan önce toz çırpma makinesinden geçiriyoruz. Böylece halının hav diplerine yerleşen toz ve yabancı maddeler açığa çıkarak yıkama sırasında halının daha hijyen bir şekilde yıkanmasını sağlıyor.

fatih halı yıkama fabrikasındaki yıkama makinesi
Başa dön
Şimdi Ara 0(212) 6570606