İstanbul Fatih İlçesi

İstanbul Fatih ilçesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu sayfada İstanbul Fatih ilçesi hakkında bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

Fatih / İSTANBUL

İstanbul’un en eski ilçelerinden birisidir. Fatih, tarihî yarımada (Suriçi) denen ve İstanbul şehrinin kurulup geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve valilik, büyükşehir belediye başkanlığı, emniyet müdürlüğü ve şehrin vergi dairesi gibi kurumların yer alıyor olmasıyla İstanbul’un merkezi sayılan ilçemizdir. Etrafında Zeytinburnu, Eyüpsultan ilçeleri ile kuzeyden Haliç, doğudan İstanbul Boğazı ve güneyden Marmara Denizi ile çevrilidir.

Fatih İlçesi, 1928’den 2008’e kadar Eminönü’yle beraber tarihî yarımadadaki iki ilçeden biri olmuştur. 2008’de Eminönü ilçesinin varlığının bir kere daha ortadan kaldırılıp tarihinde olduğu gibi yeniden Fatih ilçesine katılmasından beri tekrar tüm tarihî yarımada üzerindeki tek ilçe haline gelmiştir. Kırsal yerleşimi olmayan ve 15.62 km²’lik (1562 hektar) bir alanı kaplayan Fatih İlçesi 57 mahalleden oluşmaktadır. (wikipedia)

Görüldüğü gibi bir çok açıdan Fatih ilçesi İstanbul’da büyük bir öneme sahiptir. Böyle önemli bir ilçede hizmet vermek esnaf açısından biraz zor olmakla birlikte tüketici açısından da profesyonel bir firma bulmak zor olabilmektedir.

Firmamız Fatih Halı Yıkama, ilçemizde profesyonel halı yıkama hizmeti veren sayılı bir kaç firmadan bir tanesidir. Halılarınızın değerinde ve kaliteden taviz verilmeden yıkanmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fatih İlçesi

Bir cevap yazın

Başa dön
Şimdi Ara 0(212) 6570606