Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

halı yıkama

Halı yıkama işinde alnımızın akı ile 20 yılı geride bıraktık. İlk kurulduğumuz yıllarda halıları el makinemiz ile yıkarken bu gün modern bir halı yıkama fabrikasında yer alması gereken otomatik halı yıkama makineleri ile hizmet verdiğimiz günlere geldik. Bizlere bu uzun yıllar boyunca desteklerinizden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizlere bu sayfada halı yıkama hizmetimizi anlatmak istiyoruz.

Fatih Halı Yıkama fabrikasında halılar nasıl yıkanıyor?

  1. Toz alma işlemi: Halı yıkama öncesi toz alma işlemi uygulanmaktadır. Böylece yıkama sonrası yabancı maddeler halıdan alınmış olur.
  2. Yıkama işlemi: Halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkamaktayız. Tabi ki el dokuma halıları ve yün halılar makinede yıkanmaz.
  3. Halı sıkma işlemi: Yıkanan halılar halı sıkma makinesinde sıkılmaktadır.
  4. Kurutma işlemi: Halıları kapalı odalarda elektrik ile ısıttığımız kurutma odalarında kurutuyoruz.
  5. Kontrol ve paketleme: Kuruyan halıları kontrol ettikten sonra paketleyerek depoya koyuyoruz ve sırası gelen halıları sevk ediyoruz.

Özlediğiniz Temizlik Fatih Halı Yıkama’da

Görüldüğü gibi bir halı en az 5 aşamadan geçmektedir. Bu aşamalar profesyonel bir halı yıkama işleminde olmazsa olmaz unsurlardır. Firmamız Fatih Halı Yıkama ayrıca halı yıkama işinde uzman kişi bulundurarak, hangi halının makinede hangi halının elde yıkanmasını karıştırmadan titiz bir yıkama yapabilmekteyiz. Aşağıdaki resimlerde göreceğiniz üzere bu saydıklarımız fabrikamızda mevcuttur. Resimlerin tamamı fabrikamızda çekilmiştir.

halı yıkama
toz alma makinesi

Yukarıdaki videomuzda halıların nasıl yıkandığını görebilirsiniz. Firmamız her halıyı dokusuna göre yıkamaktadır. Kimi halı otomatik makinede yıkanırken el dokuma halıları ve özel halılar yerde yıkanmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi halı temizliği konusunda da titiz bir çalışma yürütmektedir.

Başa dön
Şimdi Ara 0(212) 6570606