26-28 Ocakta Antalya’dayız

Fatih Halı Yıkama, teknolojiyi ve sektörü yakından takip eden modern bir halı yıkama firmasıdır. Bu yıl 14. olarak düzenlenen Antalya İstişare toplantısına firma olarak bizler de katılıyoruz. Halı yıkama ile ilgili tedarikçilerin ve bir çok değerli konuşmacının yer alacağı etkinlik 26-28 Ocakta gerçekleşecek.

14. PHTYD Antalya İstişare Toplantısı

Daha önceki yıllarda da bu etkinliğe firma olarak iştiraklerimiz olmuştu ve çok verimli geçmişti. Kış mevsimine denk gelmesi sebebiyle çok verimli geçeceğini şimdiden tahmin etmek mümkün. Etkinlik ile ilgili gelişmeleri elimizden geldiği ölçüde bizi takip eden müşterilerimiz ile paylaşmaya çalışacağız.

Fatih Halı Yıkama Fabrikası

Bizler yukarıda belirttiğimiz gibi sektörü ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Çünkü İstanbul Fatih sakinleri hizmetlerin en iyisine layıktır. Fatih ilçesi en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Gerek tarihi gerek İstanbul’un merkezi konumu ile hizmet sektörünün bu ilçede zirve yaptığı bir ilçedir. Haliyle halı yıkama işinin en kalitelisini de bu ilçeimize sunmaktan onur duyuyoruz. Firma olarak bizler sürekli bu tür etkinliklere katılarak sektör hakkında en güncel bilgilere ulaşabiliyoruz. Antalya’da görüşmek üzere.

26-28 Ocakta Antalya’dayız

Bir yanıt yazın

Başa dön