Fatih Halı Yıkama Temizlik Fuarında

Fatih Halı Yıkama Fabrikası olarak Türkiye’nin İlk Temizlik Fuarı olan Global Clean Expo fuarına katıldık. Fuar 21-23 Şubat’ta Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Firma olarak halı yıkama sektörünündeki en son teknolojiyi çok yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Halı yıkama işi çok hızlı gelişen her geçen gün modernleşen bir iş koludur. Bunun en büyük örneğini de Global Clean Expo temizlik fuarında gördük.

Daha bir kaç sene öncesine kadar halı toz alma ve çırpma makinesi üretimi yapılmıyordu. Fuarda gördük ki makine üreticilerinin bir çoğu artık halı toz alma ve çırpma makinesi üretir hale gelmişler. Keza koltuk yıkama makineleri de bir hayli rağbet gören ürünler arsındaydı.

Bir diğer konu da halı yıkama şampuanları idi ki bir çok şampuan üreticisi fuarda yerini almış olarak gördük. El dokuma halıları olsun yün halılar olsun ayrı ayrı şamğuanları görme fırsatımız oldu.

Fuarda önemli bir nokta da meslektaşlarımız ile birlikte fikir alışverişi oldu. Türkiye’nin değişik illerinden gelen meslektaşlarımız ile hasbihal ederek fikir alışverişinde bulunduk. Firma olarak bu tür gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. Her şey daha temiz ve kusursuz bir halı yıkama işlemi için.


Fatih Halı Yıkama Temizlik Fuarında

Bir yanıt yazın

Başa dön