Sultanahmet Halı Yıkama

Sultanahmet halı yıkama

Firmamız Sultanahmet halı yıkama hizmetimiz ile garantili ve profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Kaliteden taviz vermeden her çeşit ve kalitedeki halılarınız fabrikamızda garantili olarak yıkanmaktadır. Hemen şimdi bize ulaşın:

Sultanahmet mahallesi Fatih ilçesinin neredeyse merkezi sayılabilecek konumdadır. Tarihi yapısı ile yılın her günü yoğun geçmektedir. Mahalle sakinleri halı temizleme hizmeti için çoğu zaman profesyonel bir firma ile çalışmak istemektedir. Bunun en büyük nedeni özellikle el dokuma halılarının sık kullanılması olmaktadır.

Firmamız Sultanahmet halı yıkama hizmeti ile el dokuma, Nepal, Çin, Shaggy gibi halıların yıkama hizmetini vermektedir. Her çeşit halının yıkama süreci farklı olmaktadır. El dokuma halıları yerde yıkanırken makine halıları otomatik makinede yıkanmaktadır. Bunun bilinciyle halıları yıkama ustamız tek tek yıkamaktadır.

Sultanahlet’te Halı Yıkama Hizmeti

Bir halı yıkama firmasından tüketicinin beklentisi nedir?

 • Halıları zamanında adresten alınması,
 • Hiçbir şüphe bırakmayacak şekilde bilgilendirmeli (makbuz verilmeli, makbuzda adres ve resmi kayıt bilgileri yer almalı)
 • Halıları yıkama aşamasında oluşacak sorunlar için garanti vermeli,
 • Her kalitedeki halıyı sorunsuz bir şekilde yıkanması,
 • Uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek,
 • Müşteri memnuniyetine özen göstermek.

Bu saydığımız hassas konuları her tüketici halı yıkama firmasından beklemektedir. Firmamız Fatih Halı Yıkama da bu maddeleri ve daha fazlasını dikkate alarak profesyonel hizmet vermektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Fatih halı yıkama fabrikasında halı yıkama aşamaları
 1. Yıkama öncesi halıların toz alma işlemi
 2. Otomatik makinede halıların yıkanması ( el dokuma halıları yerde yıkanmaktadır.)
 3. Halı sıkma işlemi,
 4. Halıların kapalı odalarda sıcak hava akımı ile kurutulması,
 5. Hav kabartma işlemi,
 6. Kalite kontrol, özellikle lekeli halıların lekesi bu aşamada kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar tekrar yıkamaya ve özel leke çıkarma aşamasına gönderilir. Kontrolden çıkan halılar depoya sev edilir.

Görüldüğü gibi fabrikamızdaki halılar aşamadan geçerek profesyonel olarak temizlenmekte ve daha sonra adresinize telim edilmektedir. Eğer halılarınızın profesyonel olarak temizlenmesini istiyorsanız halı yıkatacağınız halı yıkamacıya halıları nasıl yıkadığını mutlaka sorun. Yukarıdaki resimde görülen tüm makineler fabrikamızda mevcuttur. Resimleri halıları yıkama aşamasında çektiğimiz görülmektedir.

Fabrikamıza yol tarifi için resme tıklamanız yeterlidir.
Sultanahmet Halı Yıkama

Bir yanıt yazın

Başa dön
Şimdi Ara 0(212) 6570606